Dames 1

 

Aankomende speelronde

DONDERDAG 25 APRIL 2024
Thuis Uit Aanvang
Grave D2 Oss D8 20:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Oss D8 15 31 10 1 4 20 0
2 Grave D1 15 30 9 3 3 27 0
3 Heesch D4 15 28 9 1 5 27 0
4 Gemert D3 14 27 8 3 3 24 0
5 Grave D2 14 25 7 4 3 13 0
6 Den Bosch D14 14 24 7 3 4 12 0
7 Den Bosch D16 15 17 5 2 8 -18 0
8 Hopbel D5 14 11 3 2 9 -14 0
9 Mill D1 15 11 3 2 10 -22 0
10 Oss D7 15 4 1 1 13 -69 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D14 n.n.b uit
9 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch D16 11:00 thuis - Veld 1
16 jun Mixed Hockey Club Heesch D4 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Heesch D4 Den Bosch D16 (2-3)scheduled
Grave D1 Mill D1 (4-2)final
Grave D2 Den Bosch D14 (4-2)final
Oss D8 Hopbel D5 (4-0)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Hopbel D5 Oss D7 (4-0)final
Mill D1 Grave D2 (2-3)final
Den Bosch D16 Grave D1 (3-4)scheduled
Den Bosch D14 Oss D8 (1-4)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Grave D2 Den Bosch D16 (1-1)final
Oss D7 Den Bosch D14 (1-7)final
Oss D8 Mill D1 (2-1)final
Gemert D3 Hopbel D5 (2-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Den Bosch D14 Gemert D3 (2-1)final
Mill D1 Oss D7 (3-1)final
Den Bosch D16 Oss D8 (3-2)final
Heesch D4 Grave D2 (3-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Grave D2 Grave D1 (2-2)scheduled
Oss D8 Heesch D4 (5-2)scheduled
Oss D7 Den Bosch D16 (1-3)final
DINSDAG 3 OKTOBER 2023
Gemert D3 Mill D1 (5-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Heesch D4 Oss D7 (6-0)scheduled
Den Bosch D16 Gemert D3 (0-1)final
Grave D1 Oss D8 (7-0)scheduled
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023
Grave D1 Heesch D4 (2-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Den Bosch D14 Hopbel D5 (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oss D7 Grave D1 (0-7)scheduled
Gemert D3 Heesch D4 (1-0)final
Hopbel D5 Mill D1 (5-1)final
Oss D8 Grave D2 (0-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Grave D2 Oss D7 (4-0)scheduled
Mill D1 Den Bosch D14 (2-2)final
Grave D1 Gemert D3 (2-2)final
Den Bosch D16 Hopbel D5 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Oss D7 Oss D8 (1-1)final
Hopbel D5 Heesch D4 (0-2)final
Gemert D3 Grave D2 (1-1)final
DINSDAG 14 NOVEMBER 2023
Den Bosch D14 Den Bosch D16 (3-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Oss D8 Gemert D3 (4-1)final
Grave D1 Hopbel D5 (5-0)final
Heesch D4 Den Bosch D14 (1-3)final
Den Bosch D16 Mill D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Mill D1 Heesch D4 (2-5)final
Gemert D3 Oss D7 (12-0)final
Hopbel D5 Grave D2 (0-2)scheduled
Den Bosch D14 Grave D1 (2-2)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Hopbel D5 Oss D8 (0-2)final
Mill D1 Grave D1 (2-5)scheduled
Den Bosch D16 Heesch D4 (0-3)final
Den Bosch D14 Grave D2 (2-1)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Grave D1 Den Bosch D16 (4-1)final
Grave D2 Mill D1 (2-2)scheduled
Oss D8 Den Bosch D14 (7-1)scheduled
Oss D7 Hopbel D5 (4-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Den Bosch D14 Oss D7 (12-1)final
Hopbel D5 Gemert D3 (1-0)final
Mill D1 Oss D8 (3-9)final
Den Bosch D16 Grave D2 (1-5)scheduled
DONDERDAG 21 MAART 2024
Heesch D4 Grave D1 (5-2)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Grave D2 Heesch D4 (1-3)scheduled
Oss D8 Den Bosch D16 (9-2)scheduled
Oss D7 Mill D1 (0-4)scheduled
Gemert D3 Den Bosch D14 (3-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Mill D1 Gemert D3 (0-4)final
Grave D1 Grave D2 (1-5)final
Heesch D4 Oss D8 (6-0)scheduled
Den Bosch D16 Oss D7 (1-0)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Oss D7 Heesch D4 (0-7)scheduled
Oss D8 Grave D1 (3-2)scheduled
Gemert D3 Den Bosch D16 (3-1)final
Hopbel D5 Den Bosch D14 (2-3)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Mill D1 Hopbel D5 (2-0)scheduled
Heesch D4 Gemert D3 (0-0)final
Grave D1 Oss D7 (6-0)scheduled