Heren 1 Res. 3e Klasse

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Bakel H1 Oranje-Rood H14 14:30
Blerick H4 Uden H4 11:00
Horst H2 (O) Oranje-Rood H15 13:30
Mill H1 Boxmeer H2 (O) 14:00
Scoop H3 DVS H2 (O) 14:45
Venray H2 (O) Helmond H6 10:45

Arbitrage verplichting Heren 1

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
23-11-2019 15:25 Meisjes A1 Mixed Hockey Club Heesch MA2 Mathijs  Goossens
17-11-2019 12:15 Dames 1 C.M.H.C. CIVICUM D3 Geertjan van der Linden , Edo  Sprokholt
17-11-2019 10:30 Heren veteranen HC Boekel HA Mathijs  Goossens , Ivo v.d. Linden
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Uden H4 9 22 7 1 1 33 0
2 Venray H2 9 21 7 0 2 25 0
3 Helmond H6 8 18 6 0 2 8 0
4 Oranje-Rood H15 9 17 5 2 2 6 0
5 Mill H1 9 14 4 2 3 3 0
6 Boxmeer H2 9 14 4 2 3 2 0
7 Blerick H4 8 12 4 0 4 -5 0
8 Horst H2 9 12 3 3 3 5 0
9 DVS H2 9 10 3 1 5 -12 0
10 Oranje-Rood H14 9 5 1 2 6 -18 0
11 Scoop H3 9 4 1 1 7 -26 0
12 Bakel H1 9 2 0 2 7 -21 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov MHC Boxmeer H2 (O) 14:00 thuis - Veld 1
24 nov HC Oranje Rood Oranje-Rood H15 15:30 uit
15 mrt MHCV H2 n.n.b uit
22 mrt HOB Bakel H1 n.n.b thuis
29 mrt HC Scoop H3 n.n.b uit
5 apr HC Horst H2 n.n.b thuis
19 apr DVS H2 n.n.b uit
3 mei Hockeyclub Blerick H4 n.n.b thuis
10 mei HC Oranje Rood H14 n.n.b thuis
17 mei HC Helmond H6 n.n.b uit
24 mei Hockey Club Uden H4 n.n.b thuis
7 jun MHC Boxmeer H2 n.n.b uit
14 jun HC Oranje Rood H15 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Scoop H3 Helmond H6 1-2
Venray H2 (O) Boxmeer H2 (O) 5-2
Blerick H4 Mill H1 1-5
DVS H2 (O) Oranje-Rood H15 (2-5)TEMP_RESULT
Bakel H1 Uden H4 2-8
Horst H2 (O) Oranje-Rood H14 2-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Boxmeer H2 (O) Bakel H1 2-1
Mill H1 Venray H2 (O) 6-4
Uden H4 Scoop H3 6-1
Helmond H6 Horst H2 (O) 3-2
Oranje-Rood H15 Blerick H4 2-0
Oranje-Rood H14 DVS H2 (O) 0-7
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood H14 Oranje-Rood H15 2-2
Horst H2 (O) Uden H4 3-3
Bakel H1 Mill H1 4-4
Scoop H3 Boxmeer H2 (O) 0-3
Venray H2 (O) Blerick H4 4-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood H15 Venray H2 (O) 3-2
Blerick H4 Bakel H1 3-2
Uden H4 DVS H2 (O) 11-2
Boxmeer H2 (O) Horst H2 (O) 1-1
Helmond H6 Oranje-Rood H14 6-1
Mill H1 Scoop H3 3-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Oranje-Rood H14 Uden H4 1-4
Scoop H3 Blerick H4 0-2
Helmond H6 Oranje-Rood H15 7-4
DVS H2 (O) Boxmeer H2 (O) 1-5
Bakel H1 Venray H2 (O) 1-5
Horst H2 (O) Mill H1 4-2
DONDERDAG 10 OKTOBER 2019
DVS H2 (O) Helmond H6 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Oranje-Rood H15 Bakel H1 6-1
Blerick H4 Horst H2 (O) 3-1
Boxmeer H2 (O) Oranje-Rood H14 0-3
Uden H4 Helmond H6 4-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Venray H2 (O) Scoop H3 11-1
Mill H1 DVS H2 (O) 8-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Horst H2 (O) Venray H2 (O) 3-5
DVS H2 (O) Blerick H4 8-3
Oranje-Rood H14 Mill H1 3-4
Uden H4 Oranje-Rood H15 3-0
Scoop H3 Bakel H1 2-1
Helmond H6 Boxmeer H2 (O) 3-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Oranje-Rood H15 Scoop H3 6-5
Bakel H1 Horst H2 (O) 2-5
Venray H2 (O) DVS H2 (O) 5-0
Blerick H4 Oranje-Rood H14 4-1
Boxmeer H2 (O) Uden H4 3-2
WOENSDAG 6 NOVEMBER 2019
Mill H1 Helmond H6 3-5
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Uden H4 Mill H1 9-3
Oranje-Rood H14 Venray H2 (O) 2-4
DVS H2 (O) Bakel H1 3-3
Boxmeer H2 (O) Oranje-Rood H15 2-2
Horst H2 (O) Scoop H3 5-0