Heren 1 Res. 3e Klasse

 

Teamsponsor

Aankomende speelronde

ZONDAG 24 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Dommel H2 (O) Berlicum H2 (O) 12:45
Hopbel H6 Rosmalen H4 12:45
Liempde H1 Den Bosch H11 14:15
Uden H4 Mill H1 10:45

Arbitrage verplichting Heren 1

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
14-4-2019 10:30 Heren veteranen HC Boekel HA Thomas van Hout , Maarten  Zwakhoven
14-4-2019 12:15 Dames 1 Oss D7 Geertjan van der Linden , Pieter  Pluk
13-4-2019 14:45 H.C.Mill Meisjes A1 Hockey Club Uden MA4 Mathijs  Goossens
13-4-2019 13:00 H.C.Mill Meisjes B1 Oss MB8 Mathijs  Goossens
31-3-2019 10:30 Heren veteranen HTCSON Hockey HB Harmen  Bergmans
31-3-2019 12:15 Dames 1 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D12 Pieter  Pluk , Maarten  Zwakhoven
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Rosmalen H4 12 26 8 2 2 31 0
2 Berlicum H2 12 22 7 1 4 9 0
3 Dommel H2 12 21 7 0 5 4 0
4 Hopbel H6 12 18 6 0 6 0 0
5 Liempde H1 12 16 5 1 6 6 0
6 Den Bosch H11 12 16 5 1 6 -3 0
7 Mill H1 12 16 5 1 6 -9 0
8 Uden H4 12 5 1 2 9 -38 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt Hockey Club Uden H4 10:45 uit
31 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H11 14:00 thuis - Veld 1
7 apr Rosmalen H4 15:00 uit
14 apr Hockeyclub Berlicum H2 14:00 thuis - Veld 1
12 mei Liempde H1 13:00 uit
19 mei MHCdeDommel H2 n.n.b thuis
26 mei SMHC De Hopbel H6 13:30 uit
2 jun Hockey Club Uden H4 n.n.b thuis
16 jun MHCdeDommel H2 14:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Dommel H2 (O) Liempde H1 3-5
Mill H1 Den Bosch H11 2-1
Hopbel H6 Berlicum H2 (O) 1-2
Uden H4 Rosmalen H4 1-7
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Den Bosch H11 Dommel H2 (O) 3-2
Berlicum H2 (O) Uden H4 3-0
Liempde H1 Hopbel H6 1-2
Rosmalen H4 Mill H1 2-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Uden H4 Liempde H1 3-3
Hopbel H6 Dommel H2 (O) 1-5
Rosmalen H4 Den Bosch H11 6-0
Mill H1 Berlicum H2 (O) 2-6
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Den Bosch H11 Hopbel H6 2-0
Berlicum H2 (O) Rosmalen H4 2-4
Liempde H1 Mill H1 3-4
Dommel H2 (O) Uden H4 3-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Mill H1 Dommel H2 (O) 4-7
Uden H4 Hopbel H6 2-0
Berlicum H2 (O) Den Bosch H11 5-2
Rosmalen H4 Liempde H1 3-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Liempde H1 Berlicum H2 (O) 1-4
Dommel H2 (O) Rosmalen H4 4-3
Uden H4 Den Bosch H11 1-3
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Mill H1 Rosmalen H4 4-6
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Berlicum H2 (O) Dommel H2 (O) 6-3
Rosmalen H4 Hopbel H6 2-3
Den Bosch H11 Liempde H1 0-2
Mill H1 Uden H4 4-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Berlicum H2 (O) Hopbel H6 1-2
Liempde H1 Dommel H2 (O) 4-2
Rosmalen H4 Uden H4 9-0
Den Bosch H11 Mill H1 5-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Uden H4 Berlicum H2 (O) (3-3)TEMP_RESULT
Hopbel H6 Liempde H1 6-2
Dommel H2 (O) Den Bosch H11 3-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Liempde H1 Uden H4 8-0
Dommel H2 (O) Hopbel H6 3-2
Berlicum H2 (O) Mill H1 3-2
Den Bosch H11 Rosmalen H4 2-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Hopbel H6 Den Bosch H11 2-0
Uden H4 Dommel H2 (O) 1-4
Mill H1 Liempde H1 7-6
Rosmalen H4 Berlicum H2 (O) 3-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Hopbel H6 Mill H1 6-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Den Bosch H11 Uden H4 6-2
Rosmalen H4 Dommel H2 (O) 4-0
Berlicum H2 (O) Liempde H1 2-7
Mill H1 Hopbel H6 5-0