Heren 1 Res. 3e Klasse

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Mill H1 DVS H2 (O) 13:00

Arbitrage verplichting Heren 1

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
3-11-2019 12:15 Dames 1 MHCV D2 Maarten  Bergmans
3-11-2019 10:30 Heren veteranen Mixed Hockey Club Heesch HB Harmen  Bergmans , Toon van den Akker
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Uden H4 6 16 5 1 0 25 0
2 Oranje-Rood H15 6 13 4 1 1 8 0
3 Helmond H6 6 12 4 0 2 5 0
4 Boxmeer H2 6 10 3 1 2 2 0
5 Venray H2 5 9 3 0 2 6 0
6 Blerick H4 6 9 3 0 3 -3 0
7 Mill H1 5 8 2 2 1 4 0
8 DVS H2 5 6 2 0 3 -6 0
9 Horst H2 6 6 1 3 2 -1 0
10 Oranje-Rood H14 6 5 1 2 3 -12 0
11 Scoop H3 5 1 0 1 4 -11 0
12 Bakel H1 6 1 0 1 5 -17 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 okt DVS H2 13:00 thuis - Veld 1
27 okt HC Oranje Rood H14 12:00 uit
3 nov HC Helmond H6 14:00 thuis - Veld 1
10 nov Hockey Club Uden H4 10:45 uit
17 nov MHC Boxmeer H2 14:00 thuis - Veld 1
24 nov HC Oranje Rood H15 15:30 uit
15 mrt MHCV H2 n.n.b uit
22 mrt HOB Bakel H1 n.n.b thuis
29 mrt HC Scoop H3 n.n.b uit
5 apr HC Horst H2 n.n.b thuis
19 apr DVS H2 n.n.b uit
3 mei Hockeyclub Blerick H4 n.n.b thuis
10 mei HC Oranje Rood H14 n.n.b thuis
17 mei HC Helmond H6 n.n.b uit
24 mei Hockey Club Uden H4 n.n.b thuis
7 jun MHC Boxmeer H2 n.n.b uit
14 jun HC Oranje Rood H15 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Venray H2 (O) Boxmeer H2 (O) 5-2
Bakel H1 Uden H4 2-8
Scoop H3 Helmond H6 1-2
Blerick H4 Mill H1 1-5
DVS H2 (O) Oranje-Rood H15 (2-5)TEMP_RESULT
Horst H2 (O) Oranje-Rood H14 2-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood H15 Blerick H4 2-0
Boxmeer H2 (O) Bakel H1 2-1
Uden H4 Scoop H3 6-1
Helmond H6 Horst H2 (O) 3-2
Mill H1 Venray H2 (O) 6-4
Oranje-Rood H14 DVS H2 (O) 0-7
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Scoop H3 Boxmeer H2 (O) 0-3
Horst H2 (O) Uden H4 3-3
Venray H2 (O) Blerick H4 4-2
Oranje-Rood H14 Oranje-Rood H15 2-2
Bakel H1 Mill H1 4-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Blerick H4 Bakel H1 3-2
Oranje-Rood H15 Venray H2 (O) 3-2
Mill H1 Scoop H3 3-3
Uden H4 DVS H2 (O) 11-2
Boxmeer H2 (O) Horst H2 (O) 1-1
Helmond H6 Oranje-Rood H14 6-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Oranje-Rood H14 Uden H4 1-4
Bakel H1 Venray H2 (O) 1-5
DVS H2 (O) Boxmeer H2 (O) 1-5
Helmond H6 Oranje-Rood H15 7-4
Horst H2 (O) Mill H1 4-2
Scoop H3 Blerick H4 0-2
DONDERDAG 10 OKTOBER 2019
DVS H2 (O) Helmond H6 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Blerick H4 Horst H2 (O) 3-1
Uden H4 Helmond H6 4-2
Boxmeer H2 (O) Oranje-Rood H14 0-3
Oranje-Rood H15 Bakel H1 6-1