Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 april 2018
Tijd T/U Team Tegen team
09:30 Thuis H.C.Mill meisjes 8E1 MHCBeuningen M8E2

Dames 1 Res. 3e klasse

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 22 APRIL 2018
Thuis Uit Aanvang
Boxmeer D4 Hopbel D5 14:00
Civicum D2 (O) Liempde D1 12:30
Den Bosch D11 Gemert D2 (O) 15:45
HDL D1 Oss D6 10:30
Mill D1 Heesch D2 (O) 12:15
Oranje-Rood D8 Oirschot D4 10:30

Arbitrage verplichting Dames 1

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
12-5-2018 10:30 H.C.Mill meisjes D1 Geel-Zwart MD5 Lieke van Osch
12-5-2018 15:00 H.C.Mill meisjes A1 Mixed Hockey Club Heesch MA2 Marit  Verbruggen
12-5-2018 13:30 H.C.Mill meisjes B1 Hockey Club Uden MB3 Marit  Verbruggen
12-5-2018 12:00 H.C.Mill meisjes C1 Hockeyclub Blerick MC4 Lieke van Osch
22-4-2018 14:00 Heren 1 Rosmalen H4 Laura  Schepens
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Den Bosch D11 15 42 14 0 1 70 0
2 Liempde D1 14 40 13 1 0 60 0
3 Oirschot D4 16 36 11 3 2 46 0
4 Gemert D2 15 27 8 3 4 31 0
5 Civicum D2 15 26 8 2 5 1 0
6 HDL D1 15 25 8 1 6 2 0
7 Heesch D2 15 20 6 2 7 4 0
8 Oranje-Rood D8 14 17 5 2 7 -8 0
9 Boxmeer D4 15 13 4 1 10 -27 0
10 Oss D6 15 8 2 2 11 -36 0
11 Hopbel D5 16 6 2 0 14 -57 0
12 Mill D1 15 1 0 1 14 -86 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 apr Mixed Hockey Club Heesch D2 (O) 12:15 thuis - Veld 1
6 mei mixed hockeyclub HDL D1 12:15 thuis - Veld 1
13 mei HC Oirschot D4 11:00 uit
27 mei HC Gemert D2 12:15 thuis - Veld 1
3 jun MHC Boxmeer D4 11:30 uit
10 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch D11 12:15 thuis - Veld 1
17 jun HC Oranje Rood D8 13:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Oranje-Rood D8 HDL D1 2-4
Den Bosch D11 Civicum D2 (O) 3-1
Boxmeer D4 Liempde D1 0-10
Gemert D2 (O) Oss D6 2-2
Oirschot D4 Heesch D2 (O) 2-0
Mill D1 Hopbel D5 0-3
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Oss D6 Boxmeer D4 1-4
Liempde D1 Den Bosch D11 6-2
Civicum D2 (O) Oranje-Rood D8 2-2
HDL D1 Mill D1 7-0
Hopbel D5 Oirschot D4 0-4
Heesch D2 (O) Gemert D2 (O) 2-2
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Oranje-Rood D8 Liempde D1 0-4
Mill D1 Civicum D2 (O) 1-7
HDL D1 Hopbel D5 5-1
Gemert D2 (O) Oirschot D4 0-3
Boxmeer D4 Heesch D2 (O) 1-4
Den Bosch D11 Oss D6 10-1
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Civicum D2 (O) HDL D1 2-1
Liempde D1 Mill D1 9-0
Heesch D2 (O) Den Bosch D11 0-3
Oss D6 Oranje-Rood D8 0-2
Oirschot D4 Boxmeer D4 6-2
Hopbel D5 Gemert D2 (O) 0-6
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
HDL D1 Liempde D1 3-4
Boxmeer D4 Gemert D2 (O) 2-1
Civicum D2 (O) Hopbel D5 2-0
Den Bosch D11 Oirschot D4 6-1
Oranje-Rood D8 Heesch D2 (O) 1-1
Mill D1 Oss D6 0-0
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Heesch D2 (O) Mill D1 6-0
Oirschot D4 Oranje-Rood D8 3-0
Gemert D2 (O) Den Bosch D11 1-2
Hopbel D5 Boxmeer D4 0-4
Oss D6 HDL D1 3-5
Liempde D1 Civicum D2 (O) 4-1
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Mill D1 Oirschot D4 0-11
Den Bosch D11 Boxmeer D4 5-0
Oranje-Rood D8 Gemert D2 (O) 0-4
Liempde D1 Hopbel D5 6-1
Civicum D2 (O) Oss D6 2-0
HDL D1 Heesch D2 (O) 1-0
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Hopbel D5 Den Bosch D11 0-5
Oss D6 Liempde D1 1-6
Boxmeer D4 Oranje-Rood D8 0-1
Gemert D2 (O) Mill D1 9-0
Oirschot D4 HDL D1 9-0
Heesch D2 (O) Civicum D2 (O) 1-2
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Oranje-Rood D8 Den Bosch D11 1-5
Oss D6 Hopbel D5 7-0
Liempde D1 Heesch D2 (O) 2-1
Civicum D2 (O) Oirschot D4 3-3
HDL D1 Gemert D2 (O) 1-5
Mill D1 Boxmeer D4 1-5
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Gemert D2 (O) Civicum D2 (O) 8-0
Boxmeer D4 HDL D1 2-2
Den Bosch D11 Mill D1 16-0
Oranje-Rood D8 Hopbel D5 4-0
Oirschot D4 Liempde D1 2-2
Heesch D2 (O) Oss D6 3-1
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Oss D6 Oirschot D4 2-7
Hopbel D5 Heesch D2 (O) 0-5
Liempde D1 Gemert D2 (O) 2-1
HDL D1 Den Bosch D11 0-1
Mill D1 Oranje-Rood D8 2-3
Civicum D2 (O) Boxmeer D4 6-1
ZONDAG 11 MAART 2018
Hopbel D5 Mill D1 4-2
HDL D1 Oranje-Rood D8 2-1
Heesch D2 (O) Oirschot D4 2-4
Liempde D1 Boxmeer D4 5-0
Oss D6 Gemert D2 (O) 2-3
Civicum D2 (O) Den Bosch D11 0-6
ZONDAG 25 MAART 2018
Oss D6 Den Bosch D11 0-11
Heesch D2 (O) Boxmeer D4 2-1
Oirschot D4 Gemert D2 (O) 3-3
Hopbel D5 HDL D1 0-4
Civicum D2 (O) Mill D1 4-0
ZONDAG 8 APRIL 2018
Oranje-Rood D8 Oss D6 3-0
Den Bosch D11 Heesch D2 (O) 5-1
Boxmeer D4 Oirschot D4 1-4
Gemert D2 (O) Hopbel D5 3-0
HDL D1 Civicum D2 (O) 3-0
Mill D1 Liempde D1 1-7
DONDERDAG 12 APRIL 2018
Oirschot D4 Hopbel D5 7-0
ZONDAG 15 APRIL 2018
Oirschot D4 Den Bosch D11 1-3
Heesch D2 (O) Oranje-Rood D8 1-0
Oss D6 Mill D1 3-1
Liempde D1 HDL D1 7-1
Hopbel D5 Civicum D2 (O) 0-2
Gemert D2 (O) Boxmeer D4 2-0