Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 21 april 2018
Tijd T/U Team Tegen team
09:30 Thuis H.C.Mill meisjes 8E1 MHCBeuningen M8E2

Heren 1 Res. 3e Klasse

 

Aankomende speelronde

ZONDAG 22 APRIL 2018
Thuis Uit Aanvang
Berlicum H2 (O) Dommel H2 (O) 14:30
Den Bosch H11 Bakel H1 15:45
Helmond H5 Were Di H8 12:45
Mill H1 Rosmalen H4 14:00
Oranje-Rood H15 Uden H4 13:30

Arbitrage verplichting Heren 1

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
12-5-2018 15:00 H.C.Mill meisjes A1 Mixed Hockey Club Heesch MA2 Harmen  Bergmans
12-5-2018 13:30 H.C.Mill meisjes B1 Hockey Club Uden MB3 Harmen  Bergmans
6-5-2018 12:15 Dames 1 mixed hockeyclub HDL D1 Bram  Verstraten , Edo  Sprokholt
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V +- Straf
1 Civicum H2 14 42 14 0 0 62 0
2 Berlicum H2 14 26 8 2 4 14 0
3 Den Bosch H11 14 24 7 3 4 9 0
4 Helmond H5 13 22 7 1 5 -2 0
5 Bakel H1 13 21 7 0 6 -3 0
6 Rosmalen H4 14 19 6 1 7 -10 0
7 Were Di H8 14 17 4 5 5 -4 0
8 Uden H4 13 15 4 3 6 0 0
9 Dommel H2 14 11 3 2 9 -22 0
10 Mill H1 14 10 3 1 10 -16 0
11 Oranje-Rood H15 13 8 2 2 9 -28 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 apr Rosmalen H4 14:00 thuis - Veld 1
13 mei Were Di Tilburg H8 11:00 uit
27 mei MHCdeDommel H2 14:00 thuis - Veld 1
3 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch H11 n.n.b uit
10 jun Hockeyclub Berlicum H2 14:00 thuis - Veld 1
17 jun HC Helmond H5 14:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Were Di H8 Rosmalen H4 1-2
Mill H1 Bakel H1 2-5
Den Bosch H11 Uden H4 3-0
Dommel H2 (O) Civicum H2 (O) 0-7
Berlicum H2 (O) Oranje-Rood H15 8-0
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Bakel H1 Were Di H8 0-1
Rosmalen H4 Dommel H2 (O) 3-2
Civicum H2 (O) Den Bosch H11 6-1
Uden H4 Berlicum H2 (O) 8-2
Oranje-Rood H15 Helmond H5 2-7
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Dommel H2 (O) Were Di H8 2-1
Berlicum H2 (O) Civicum H2 (O) 0-7
Helmond H5 Uden H4 3-2
Den Bosch H11 Rosmalen H4 1-1
Mill H1 Oranje-Rood H15 7-0
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Rosmalen H4 Berlicum H2 (O) 2-8
Bakel H1 Dommel H2 (O) 6-4
Uden H4 Mill H1 2-2
Were Di H8 Den Bosch H11 1-2
Civicum H2 (O) Helmond H5 5-2
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Mill H1 Civicum H2 (O) 1-5
Berlicum H2 (O) Were Di H8 0-1
Oranje-Rood H15 Bakel H1 2-0
Den Bosch H11 Dommel H2 (O) 2-3
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
Dommel H2 (O) Berlicum H2 (O) 2-4
Bakel H1 Den Bosch H11 2-1
Uden H4 Oranje-Rood H15 2-3
Were Di H8 Helmond H5 2-2
Rosmalen H4 Mill H1 2-0
ZONDAG 22 OKTOBER 2017
Den Bosch H11 Helmond H5 2-3
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Mill H1 Were Di H8 2-7
Helmond H5 Dommel H2 (O) 6-1
Berlicum H2 (O) Den Bosch H11 1-1
Uden H4 Bakel H1 2-1
Oranje-Rood H15 Civicum H2 (O) 1-4
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Dommel H2 (O) Mill H1 8-4
Rosmalen H4 Oranje-Rood H15 4-3
Bakel H1 Berlicum H2 (O) 2-6
Civicum H2 (O) Uden H4 4-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Helmond H5 Berlicum H2 (O) 1-5
Uden H4 Rosmalen H4 2-3
Mill H1 Den Bosch H11 3-4
Oranje-Rood H15 Were Di H8 4-4
Civicum H2 (O) Bakel H1 6-1
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Berlicum H2 (O) Mill H1 6-4
Helmond H5 Bakel H1 4-1
Were Di H8 Uden H4 3-3
Dommel H2 (O) Oranje-Rood H15 3-3
Rosmalen H4 Civicum H2 (O) 4-5
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Bakel H1 Rosmalen H4 2-0
Uden H4 Dommel H2 (O) 4-3
Oranje-Rood H15 Den Bosch H11 0-2
Mill H1 Helmond H5 2-3
Civicum H2 (O) Were Di H8 7-1
ZONDAG 3 DECEMBER 2017
Helmond H5 Rosmalen H4 4-1
ZONDAG 11 MAART 2018
Oranje-Rood H15 Berlicum H2 (O) 1-2
Uden H4 Den Bosch H11 1-1
Civicum H2 (O) Dommel H2 (O) 6-2
Bakel H1 Mill H1 3-1
Rosmalen H4 Were Di H8 0-2
ZONDAG 25 MAART 2018
Were Di H8 Dommel H2 (O) 2-2
Rosmalen H4 Den Bosch H11 1-3
Oranje-Rood H15 Mill H1 2-5
Uden H4 Helmond H5 4-0
Civicum H2 (O) Berlicum H2 (O) 3-2
ZONDAG 8 APRIL 2018
Dommel H2 (O) Bakel H1 2-4
Mill H1 Uden H4 3-0
Helmond H5 Civicum H2 (O) 0-8
Berlicum H2 (O) Rosmalen H4 5-3
Den Bosch H11 Were Di H8 5-1
ZONDAG 15 APRIL 2018
Rosmalen H4 Helmond H5 3-1
Bakel H1 Oranje-Rood H15 2-1
Civicum H2 (O) Mill H1 9-4
Dommel H2 (O) Den Bosch H11 1-5
Were Di H8 Berlicum H2 (O) 3-3